Garbo & Friends nákrčník- Rust
Knitted neckwarmer- Rust
65.00€ 39.00€ ( - 40 % )

Množstvo

Detský vlnený nákrčník.

Pletený nákrčník vyrobený z čiastočne recyklovanej vlny v mäkkej a odolnej kvalite. Perfektný doplnok, ktorý poskytuje extra teplo bez objemu.


Značka Garbo & Friends pochádza zo Švédska. Garbo&Friends so zameraním na kreativitu a kvalitu navrhuje a vyrába interiéry, oblečenie, obuv a doplnky, ktoré si zamilujú deti aj rodičia pre krásne potlače a vysokokvalitné materiály.

Všetky výtlačky sú ručne kreslené, farby a detaily sú starostlivo vybrané tak, aby tvorili DNA, ktorá sa stala synonymom pre produkt Garbo&Friends. Ich produkty sú vyrábané so starostlivo vybranými a dôveryhodnými dodávateľmi, ktorí majú osvedčenú remeselnú zručnosť a inovácie. Používajú iba materiály najvyššej kvality, aby zaistili, že ich výrobky sú odolné a obstoja v skúške času.

Ich dizajn je súčasný a moderný, ale koketuje s tradíciou a vytvára znovuobjavenú klasiku. Použitím vysokokvalitných, na dotyk príjemných tkanín s vybranými povrchovými úpravami a ich charakteristickými výtlačkami produkty hovoria o kvalite od dizajnu až po hotový výrobok. S hravým a nadčasovým dizajnom chce Garbo&Friends pridať štipku poézie do každodenného života.


Kategória: detské oblečenie

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie