En Fant ružové sandále
815257 Lyra sandal light rose
77.95€ 23.39€ ( - 70 % )

Množstvo

Detské sandále.

Materiál: koža

Kategória: detské topánky


EnFant je dánska značka, ktorá patrí do skupiny UTOFT Kids Group. Navrhuje a vyrába detské oblečenie a obuv pre deti od 0 do 12 rokov. Kvalita, komfort a pohodlie sú priority tohto rodinného podniku. 

Kolekcie topánok aj oblečenia sú vytvorené v klasických farbách so silným vizuálnym výrazom. Vytvorili "The Enfanted World". Svet plný malých zvierat, ktoré vás potešia svojimi príbehmi z čias, keď len fantázia určovala hranice. Veľryby môžu lietať, zajace sa môžu bicyklovať a skunkovia bývajú v domoch na stromoch. Zažijete dobro, zlo, očividné aj skryté.

Zasnívajte sa a uniknite z reality. Dajte vašej fantázii voľnosť, nech vás vedie.

V spoločnosti UTOFT Kids Group sa vyžaduje, aby sa oblečenie mohlo používať a prať a aby sa zachovala jeho forma a farby. Prirodzene, ich výrobky spĺňajú predpisy EÚ a neobsahujú žiadne farby AZO ani nikel v kovových častiach.

Veľká časť produktov UTOFT Kids Group je označená certifikátom Oeko-tex. Oeko-tex je popredným svetovým ekologickým označením pre textil. Štítok potvrdzuje, že výrobok bol testovaný a schválený v súlade s predpismi stanovenými medzinárodnou asociáciou Oeko-tex.

Spoločnosť UTOFT Kids Group bola oprávnená vyrábať výrobky s certifikátom GOTS. Global Organic Textile Standard (GOTS) je uznávaný ako popredný svetový spracovateľský štandard pre textílie vyrobené z organických vlákien. Vymedzuje environmentálne kritériá na vysokej úrovni v celom dodávateľskom reťazci ekologického textilu a vyžaduje aj dodržiavanie sociálnych kritérií.


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie